Android Uygulamaları Mobil

TubeMate 3 Pro Apk

TubeMate 3

TubeMate 3, dünyanın en popüler çevrimiçi medya aracı platformu YouTube için bir görüntüleyici ve indiricidir. Normal uygulamayı kullanmakta olduğu gibi YouTube’a göz atmak için TubeMate 3’ü kullanın, ancak YouTube videolarını doğrudan telefonunuza veya PC’nize kaydetmenin hızlı ve kolay bir yolunun ek avantajıyla birlikte. Bu popüler yazılımın üçüncü neslidir ve popülerliği ve yaygın kullanımı, programın düzenli olarak güncellenmesini sağlar.

TubeMate 3 nasıl çalışır?

YouTube harika bir video kaynağı olsa da, en sevdiğiniz kişi birden kaybolduğunda sinir bozucu olabilir. TubeMate 3, kullanışlı, temiz ve sezgisel arayüzü ile indirdiğiniz mektupla bu sorunu çözüyor. Seçtiğiniz videoya göz atmanız yeterlidir, ekranın altındaki oka basın ve indirmeniz için çok çeşitli seçenekler arasından seçim yapın. Seçenekler, ses veya video çözünürlüğünün kalitesinden, hangi dosya uzantısının altına kaydedilmesini istediğinize kadar değişir. Kaydedilen tüm sürümlerin tüm medya oynatıcılarla uyumlu olmayacağını unutmayın, ancak TubeMate 3 sonunda uyumlu bir şey bulacağınızdan emin olmanızı sağlayacak kadar seçenek sunar.

Google Play Store’da neden TubeMate 3 yok?

Google, YouTube’un sahibidir ve üçüncü taraf uygulamaların YoutTube’tan indirilmesine izin vermez. Bu web sitesini veya uygulamayı doğrudan kullanarak videoları YouTube’dan kaydedebilirsiniz. TubeMate 3’ü aynı hizmeti sunmayı düşünün, ancak Google’ın yapmasını istediğiniz gibi değil. Daha sonra görüntülenmek üzere dosyayı kaydetmek söz konusu olduğunda, bonus çok daha geniş bir seçenek yelpazesidir.

GOOGLE DRIVE LINK

Benzer Konular

Torque Burnout Apk Mod Para Hilesi İndir v3.0.1

Admin

Master for Mi Band Pro v2.9.2 APK

Admin

Idle Army Base Hileli Apk İndir – Full Para Mod v1.5.1

Admin

Yorum Yaz

Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Tamam Ayrıntılar